Відзначення Міжнародного дня архівів. Розміщення виставки он-лайн.
         За рішенням Генеральної асамблеї Міжнародної ради архівів, з метою співробітництва та консолідації архівістів світу 9 червня щороку відзначається Міжнародний день архівів. У 2019 році, за ініціативи Міжнародної ради архівів, з 3 по 9 червня проходитиме Міжнародний тиждень архівів.

        Саме тому, як додаткову можливість інформування громадськості через засоби масової інформації щодо важливості збереження архівних документів як світової документальної спадщини 3 червня на офіційному сайті архіву у розділі «Документальні виставки» буде розміщено цифрові копії унікальних, особливо цінних та надзвичайно цікавих архівних документів, крайні дати яких 1561-1918 роки. Виставка матиме назву «Архівний спадок минулого» та складатиметься з таких розділів: архівні документи, визнані унікальними, метричні записи всесвітньо відомих людей, автографи визначних історичних осіб, з фонду Волинського дворянського депутатського зібрання, Україна – Європа історичні зв'язки.

         Сподіваємось привернути увагу влади та суспільства до питань забезпечення ефективного управління архівами, необхідності збереження архівних документів, ефективного використання архівної інформації та поповнення фондів архівними документами для майбутніх поколінь.

Post date: 2019-05-28 11:09:15
Post date GMT: 2019-05-28 08:09:15


Export date: Wed Aug 10 3:01:38 2022 / +0000 GMT
This page was exported from Державний архів Житомирської області [ https://archdep.zht.gov.ua ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com