Участь у підсумковому засіданні колегії Укрдержархіву
26 лютого 2019 року директор Державного архіву Житомирської області Ігор Слобожан та заступник директора архіву Лариса Мироненко взяли участь у підсумковому засіданні колегіального органу Укрдержархіву, яке відбулось в приміщенні Солом'янської районної ради у місті Києві.

Засідання колегії відбулось за участі директора департаменту взаємодії з органами державної влади Міністерства юстиції України Іллі Лозінського, голови Профспілки працівників державних установ України Юрія Піжука, керівників центральних архівів України та державних архівів облдержадміністрацій, міста Києва.

У доповіді Голови Державної архівної служби України Тетяни Баранової, виступах керівників департаментів та управлінь Укрдержархіву Світлани Сельченкової та Юлії Прилепішевої предметно озвучено підсумки діяльності архівних установ держави, наголошено на успіхи і проблеми архівної галузі в цілому. На засіданні виступили керівники центральних архівів України, директори архівів Донецької, Луганської, Чернівецької областей.

Доповідь та виступи учасників заходу супроводжувались численними слайдами, які наочно у цифрах і на фактах розкривали тенденції розвитку архівної справи, здобутки і досягнення, а також причини, що гальмують інтеграцію української архівної галузі у європейський і світовий соціокультурний простір.

На колегії відзначено те, що Державний архів Житомирської області  є драйвером за такими показниками, як описування документів НАФ, що зберігаються юридичними особами, здійснення перевіряння наявності, стану та руху документів, видавничої діяльності, виконання запитів на архівну інформацію. Читальний зал Держархіву Житомирської області має найбільшу в Україні кількість встановленої комп'ютерної техніки, якою мають можливість скористатись дослідники та найбільшу кількість виданих до читального залу архівних справ в електронному вигляді.

Post date: 2019-02-27 17:00:15
Post date GMT: 2019-02-27 14:00:15


Export date: Tue Aug 16 22:10:31 2022 / +0000 GMT
This page was exported from Державний архів Житомирської області [ https://archdep.zht.gov.ua ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com