Читальний зал

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

У зв’язку із запровадженням  на території Житомирської області «Червоного рівня» епідемічної небезпеки згідно протоколу № 20 позачергового засідання регіональної Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій “Про епідемічну ситуацію на території області, спричинену коронавірусом, та заходи щодо недопущення його поширення” від 27.10.2021 року, та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09 грудня 2020 р. № 1236, з 30.10.2021 року відвідування читального залу Державного архіву Житомирської області можливе за умови пред’явлення одного з наступних документів:

– отримання повного курсу вакцинації чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

– негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного застосунку “Дія”.

– експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня роботи у читальному залі.

Графік роботи читального залу

 

Вівторок – Четвер: з 9-00 до 16-00

П‘ятниця:                з 9-00 до 15-00

Оформлення осіб для здійснення користування архівними документами у читальному залі архіву здійснюється у відповідності до вимог ІІІ розділу Порядку користування документами Національного архівного фонду України, що належать державі, територіальним громадам, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19.11.2013 № 2438/5, зареєстрованого в Мін’юсті України 21.11.2013 р. за № 1983/24515.

Для оформлення роботи у читальному залі необхідно мати:

– паспорт

– 2 фото 3х4

– відношення від юридичної особи чи навчального закладу (для тематичного дослідження)

Заява користувача